PASŪTI
janavas-logo

ATPŪTAI, VESELĪBAI, SKAISTUMAM

cetrlapuabolins

Apmaklēt saimniecību

Dabas sēta

​Ķermenim, sajūtām un prātam

VIZĪTES GRUPĀM (10-50 cilvēki) – Cena EUR 5/no cilvēka. Apmeklējums ilgst apmēram 1-1,5h.

Piedāvājam izzinošu ceļojumu ārstniecības augu pasaulē, kurus ir iespēja iepazīt dabā, izejot mūsu Dabas sētas taku, kas ierīkota saimniecības teritorijā. Takas pārsteigums ir “BĀBU” avots, kas kādreiz esot tecējis Daugavas krastos, bet tagad ir atradis jaunu pazemes ceļu, piedāvājot savu tīro un atsvaidzinošo ūdeni arī mūsu apmeklētājiem (pēc testu rezultātiem mūsu avots esot viens no 20 tīrākajiem avotiem Latvijā). Blakus straumei, kas nesa laivas un plostus uz Rīgu, veda arī baltais lielceļš, kas 4 kilometru

attāluma no vietas, kur Pērse ietek Daugavā, aizvijās garām Bābu avotam, kurš bija slavens ar to, ka tā ūdens esot ārstējis acu vainas, līdz saniedza Mūkukalnu tā vēsta zudusī Daugava.

dabas-seta

“IVAN CHAI” meistarklase

(7+ cilvēki grupā) Cena 10 EUR/cilvēka.

Piedāvājam meistarklasi “Ivan chai” pagatavošanā. Ivan Chai ir fermentēta tēja, kas pagatavota no ugunspuķes lapām. Šis augs, kas vasarā ar saviem koši lillā ziediem mūsu tīrajā dabā pievilina bites, pēdējā laikā ir iekarojis daudzu tējas cienītāju sirdis.  Lai gan Ivan Chai tējai ir daudz ārstniecisko īpašību, šo brīnišķīgo tēju var lietot arī kā ikdienas dzērienu.

degustacijas
lekcijas-janavas

Pastaiga

Pie mums ir iespēja doties pastaigā, izbaudot dabas skaistumu un spēku, iepazīstot ārstniecības augus. Piedāvājam pastaigāties ar kailām pēdām, uzņemt zemes, ūdens enerģiju un spēku. Takas posmos ir ierīkotas vietas senu un spēcīgu koku paēnā, ar iespēju iepazīt koku enerģiju, augu ārstniecisko nozīmi un to dziedinošo iedarbību. Sadarbojamies ar vairākiem māksliniekiem, kas piekrituši izdaiļot taku ar saviem mākslas darbiem.

Taka veidota no dažādiem segumiem, kas, saskaroties ar kailo pēdu, izmasē to un sniedz patīkamas sajūtas. Mediķi apgalvo, ka uz pēdām atrodas vairāki desmiti tūkstoši nervu gali un cilvēka pēda ir miniatūra ķermeņa karte. Pastaigas noslēgumā piedāvājam  veldzēties ar gardo Janavu zāļu tēju.

taka-1
dabas-tacina